Biletul zilei: cotă 4.62 pentru meciurile decisive Elveția – Bulgaria și Irlanda de Nord – Italia

0

Prieteni, dacă e circ, circ să fie astăzi. Mizăm pe meciurile Elveției și Italiei, cele două formații care se luptă de la distanță pentru calificarea la Mondial.

Italia și Elveția sunt neînvinse în grupa C, ambele cu câte 15 puncte. Cele două au și golaveraj aproape identic, italienii 13-2, iar elvețienii 11-2. Pentru a spera la calificare, cei din urmă trebuie să învingă Bulgaria la o diferență mare de scor. Mai exact, să câștige cu mai mult de două goluri față de cât o face Italia în Irlanda de Nord. Exemplu: Italia bate 1-0, Elveția trebuie să câștige de la 3 goluri în sus contra Bulgariei. Acest detaliu ar trebui să aducă două partide spectaculoase.

În turul din Bulgaria, Elveția a marcat de 3 ori în primul sfert de oră. Probabil va începe la fel de puternic și astăzi.

TARASPORTCOMPETIȚIEEVENIMENTPREDICȚIECOTAREZULTATSTATUS
Uniunea EuropeanaFotbalPreliminarii CMElveția – Bulgariapeste 1.5 goluri în prima repriză2.10
Uniunea EuropeanaFotbalPreliminarii CMIrlanda de Nord – Italiapeste 2.5 goluri Italia2.20
COTĂ FINALĂ: 4.62MIZĂ: