Biletul zilei: cotă 3.60 din tenis, baschet și handbal

0

Prieteni, astăzi evităm capcanele din Nations League și mizăm pe un bilet din tenis, baschet și handbal.

Norvegianul Casper Ruud (8 ATP) a confirmat statutul de jucător excepțional pe zgură și este favorit la calificarea în finală la Roland Garros. Are toate avantajele în disputa cu Marin Cilic (23 ATP). A câștigat ambele meciuri directe și a petrecut mai puțin timp pe teren în sferturi. Cilic a fost implicat într-un maraton care l-a consumat din toate punctele de vedere, împotriva lui Rublev, 5 seturi decise după 4 ore și 14 minute.

CS Mioveni și HCM Slobozia se întâlnesc astăzi în play-off-ul pentru promovare/retrogradare în „Liga Florilor”. Slobozia, echipa din liga secundă, nu este de neglijat, și n-ar trebui să aibă probleme în a marca 21 de goluri.

Partizan și Steaua Roșie Belgrad dispută astăzi al 4-lea meci al finalei campionatului de baschet masculin din Serbia. Steaua Roșie conduce cu 2-1, iar partida pierdută a fost una la limită, la doar 3 puncte.

TARASPORTCOMPETIȚIEEVENIMENTPREDICȚIECOTAREZULTATSTATUS
FrantaTenisRoland GarrosCasper Ruud – Marin Cilicvictorie Ruud1.50
RomaniaHandbalbaraj „Liga Florilor”CS Mioveni – Sloboziapeste 20.5 goluri Slobozia1.55
SerbiaBaschetFinala SerbiaPartizan – Steaua Roșiehandicap +6.5 puncte Steaua Roșie1.55
COTĂ FINALĂ: 3.60MIZĂ: