Prieteni, azi combinăm meciul lui CSM București din Liga Campionilor la handbal și un derby de clasament din Premier League. În ambele mizăm pe marcatori.
CSM București a ajuns într-o poziție nedorită în grupa de Liga Campionilor, simțind pericolul inclusiv pentru top 6 și calificarea în play-off-ul pentru sfeturi. Așadar, azi, contra lui Odense, e nevoie de o tresărire de orgoliu. Iar pentru o victorie e nevoie neapărată de o evoluție bună din partea lui Elizabeth Omoregie.
Manchester City primește vizita reveației Bournemouth. Calculele sunt simple aici. Erling Haaland a marcat 11 goluri în primele 9 etape. Cota e tentantă.
| TARA | SPORT | COMPETIȚIE | EVENIMENT | PREDICȚIE | COTA | REZULTAT | STATUS |
| Liga Campionilor | CSM București – Odense | Goluri jucător Elizabeth Omoregie – Peste 5.5 | 1.85 | ||||
| Premier League | Manchester City – Bournemouth | Jucătorul înscrie oricând Haaland, Erling | 1.60 |
| COTĂ FINALĂ: 2.96 | MIZĂ: |



