Biletul Zilei: Combo din trei partide pentru o cotă de 2.10!

0

Prieteni, ne începem săptămâna cu un combo din trei partide. Azi mizăm pe fotbal și tenis, la o cotă finală de 2.10.

Novak Djokovic traversează o perioadă foarte bună și pare să fi revenit la forma de odinioară. Sârbul a pierdut finala de la Paris cu Khachanov, dar până atunci a avut un parcurs fantastic, câștigănd la Wimbledon, Cincinnati, US Open și Shanghai. Pe Isner l-a învins de opt ori în carieră, de fiecare dată pe suprafațe rapide.

Snagov pare să fie într-o ușoară scădere de formă, însă cu o victorie astăzi ar reveni pe locul secund. Ilfovenii merg la Timișoara, pentru meciul cu Poli, o dispută ce se anunță dificilă. Snagov are însă un lot mai echilibrat, iar astăzi poate pleca neînvinsă de pe Bega, așa cum au făcut recent Ripensia, UTA sau FC Argeș.

La Buenos Aires, Tiago Monteiro îl întâlnește pe Pedro Cachin în primul tur al unul turneu challenge. Monteiro are clar prima șansă, având în vedere și locurile din clasament, dar și faptul că l-a învins pe Cachin în acest an fără prea mari probleme, 6-4, 6-2.