Biletul Zilei: Meciuri din fotbalul românesc pentru combo-ul de luni!

0

Prieteni, e o zi cu fotbal în România, deși este luni. Am combinat cele două evenimente disponibile astăzi și am obținut o cotă de 2.66.

FC Argeș pare să aibă o misiune ușoară astăzi cu Pandurii Târgu Jiu, o umbră a echipei ce juca în Europa în trecut. Pandurii a ajuns aproape de faliment, a primit 8 goluri în primele 4 etape și a acumulat un singur punct. În schimb, piteștenii lui Dică au o echipă bună și teoretic se vor afla în prima jumătate a clasamentului.

La Sf. Gheorghe are loc un meci interesant, însă cu avem și spectacol? Ultimele 3 meciuri directe au avut un singur gol, al lui Nistor din penalty, după ce la pauză a fost 0-0. În plus, Sepsi are 6 remize în acest sezon, în 7 etape, iar în singura victorie obținută, la Craiova, s-a marcat în minutul 82. Concluzia, PSF X la toate meciurile lui Sepsi!