Biletul zilei: cotă 4.26 pe două dispute din play-off-ul Ligii Campionilor

0

Prieteni, avem o serie de două bilete câștigătoare. Continuăm astăzi cu două evenimente interesante din fotbal.

Norwich și Bournemouth se înfruntă astăzi, de la ora 21:00, în Cupa Ligii Angliei. „Canarii” au revenit în Premier League, dar contactul a fost unul dur. Au pierdut categoric primele două parte, 0-3 cu Liverpool și 0-5 cu Manchester City. Moralul lor este clar afectat. De cealaltă parte, Bournemouth are un start bun în Championship. Cu un lot apropiat de valoare cu al lui Norwich și cu un antrenor nou, în persoana lui Scott Parker, „cireșele” își propun lucruri importante. Au jucat până în acest moment 5 meciuri oficiale. Au câștigat 3 și au remizat de două ori, marcând de fiecare dată cel puțin două goluri. În disputele directe de sezon trecut, din Championship, Bournemouth s-a impus de fiecare dată, scor 1-0 și 3-1.

Ludogorets și Malmo luptă astăzi pentru un loc în grupele Ligii Campionilor. Campioana Suediei s-a impus în manșa tur cu 2-0 și este mare favorită. Bulgarii, o echipă arțăgoasă, nu vor renunța însă ușor. În precedentele două tururi preliminare, jucătorii lui Ludogorets au încasat 3 cartonașe galbene (cu Mura) și 4 galbene în disputa cu Olympiakos.

TARASPORTCOMPETIȚIEEVENIMENTPREDICȚIECOTAREZULTATSTATUS
AngliaFotbalCupa Ligii AnglieiNorwich – BournemouthX21.85
Uniunea EuropeanaFotbalPlay-off Liga CampionilorLudogorets – Malmomai multe galbene Ludogorets2.30
COTĂ FINALĂ: 4.26MIZĂ: