Biletul Zilei: Combo de cotă 2.36 pentru ziua de sâmbătă!

0

Prieteni, am pregătit un combo interesant pentru mulți dintre voi. Avem trei evenimente astăzi pe care vi le propunem, la o cotă finală de 2.36, și care ar putea să ne aducă la finalul zilei un profit frumos.

E ultima etapă în preliminariile Campionatului European, iar Croația a obținut biletele pentru turneul final după victoria categorică din Elveția, 33-18. Astăzi, croatele au avantajul terenului propriu cu Ucraina, dar diferența de valoare nu este atât de mare pe cât o arată liniile de handbal.

Voluntari evoluează în deplasare pe … teren propriu astăzi, cu Juventus București. E un meci pe care băieții lui Mutu au nevoie să-l câștige pentru a rămâne în prima ligă, indiferent de rezultatul pe care îl înregistrează Timișoara la Chiajna. Așadar, victorie pentru oaspeți.

Serena a trecut cu bine de un test foarte dificil în turul precedent, revenind cu Barty de la set și break. Astăzi, Julia Goerges este adversarul fostului lider mondial, o jucătoare cu un salt impresionant în ultima perioadă, dar deloc surprinzător judecând după calitățile pe care le posedă. Experiența pe care o are Serena poate fi însă decisivă pentru a obține cel puțin un set astăzi.

Obține GRATUIT acces în grupul Premium pe viață! Click aici pentru detalii

TARASPORTCOMPETIȚIEEVENIMENTPREDICȚIECOTAREZULTATSTATUS
Uniunea EuropeanaHandbalPreliminariile CECroația vs. UcrainaUcraina +7.51.4028-25Da
RomaniaFotbalLiga 1Juventus vs. FC Voluntari21.302-2Nu
FrantaTenisRoland GarrosGoerges vs. WilliamsWilliams câștigă minim un set1.300-2Da
COTĂ FINALĂ: 2.26 la SUPERBET – 250 LEI BONUSMIZĂ: Nu